מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

צילום-דן (להלן "החברה") מכבדת את פרטיותכם, החלטנו לפרסם את מדיניותנו ביחס להגנת הפרטיות באתרנו, ואנו מתחייבים לקיים מדיניות זו.

מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידנו בעת השימוש באתר.

 1. איסוף מידע

כאשר אתם נרשמים לאתר שלנו, מתחברים לחשבון שלכם, מבצעים רכישה/ קנייה, משתתפים בתחרות/הגרלה, ו/או כאשר אתם מתנתקים מהחשבון נאסף עליכם מידע- בהתאם למידע והתכנים שאתם מזינים. המידע שנאסף כולל את שמכם, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי. כל הפרטים הללו מאובטחים על ידי חברות הסליקה, אנו שומרים על פרטיותכם (ראה סעיף 5) אנו לא עושים שימוש במידע. המידע לא מועבר לגורם שלישי (ראה סעיף 4).

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלכם, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.

 1. שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממכם, אנו משתמשים בו על מנת:

 • להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים ולבקשות האישיות שלכם
 • לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
 • לשפר את האתר שלנו
 • לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלכם
 • ליצור אתכם קשר באמצעות אימייל
 • לנהל תחרות, מבצע, או סקר
 1. פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותכם לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתכם, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.

 1. העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלכם. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.

אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.

 1. אבטחת מידע

החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה  יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

 1. האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

 1. הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

 1. הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

הקפידו על גיבוי ושימור קבצים דיגיטליים, תייגו כל צילום בתיאור האירוע, תאריך מלא, וגיבוי במס' מחשבים, ענן מאובטח, ותמיד תזכרו, השמירה הכי טובה היא הדפסה של הזכרונות שלכם.